Торги реалізації деревини проходять на порталі ТБ УЕБ


Торгова Біржа «Українська енергетична біржа» https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodazh-derevini-na-majdanchiku-tb-ukrainska-energetichna-birzha/ надає корисну інфу про торги Прозорро та аукціони. Перейдіть за посиланням — перевагою такого кроку стане швидка реалізація сировини і висока вартість. Торги Прозорро повністю відкриті і прозорі.

Торги лісоматеріалом в системі Prozorro.Sale

Купівля та в системі Прозорро.Продажі — найпопулярніший і перспективний метод, який гарантує абсолютно рівні права та правила для всіх учасників.

Раніше, щоб продати лісоматеріали, приватні компанії або громадяни зверталися до керівництва лісгоспів за прямими договорами. З цієї причини в сфері продажу лісу активно діяли корупційні схеми. Невигідні умови, хабарі, відкати в сфері купівлі-продажу лісу робили багато підприємств збитковими, а в деяких випадках і зовсім банкрутами. Пі цьому нечесні на руку чиновники збагачувалися, кладучи в кишені мільйони.

У 2019 владою було прийнято постанову № 1178, яка поставила крапку в сірих схемах ринку деревини. Згідно цієї постанови великі підприємства в обов’язковому порядку повинні реалізовувати сировини, в розмірі 25% від своєї місячної заготовки через систему Прозорро.Продажі. Постанова набула чинності 1.02.2020 року.

У систему Прозорро.Продажі входять платформи, на яких і проводяться торги. До такої біржі можна віднести ТБ «Українська енергетична біржа». Антикорупційна система Прозорро вступила в силу в 2016 шляхом об’єднання зусиль Міністерства економіки, НБУ, громадських організацій, волонтерів та активістів.

Наявність позитивного досвіду здачі в оренду комунальної та державної нерухомості, земельних ділянок, транспорту, корисних копалин на відкритих торгах владою було прийнято рішення про приєднання до системи сфери лісництва. Завдяки цьому, лісгоспи за 9 місяців проведення публічних аукціонів отримали 30,2 млн. Гривень. Сумарний дохід за 4 роки склав 30 млрд. Грн.

Продаж лісоматеріалів на платформі ТБ УЕБ

Реалізація лісоматеріалів доступна на веб-сайті ТБ «Українська енергетична біржа» після проходження реєстрації sale.ueex.com.ua. Якщо у вас з’явилися питання, то ви можете їх задати консультанту, зателефонувавши на номер (044) 337-77-65.