Переваги малої приватизації в системі Прозорро


Приватизація – це досить популярне слово, особливо в українських реаліях. Говорячи про даний процес, ми розуміємо, що це розпродаж державного майна в приватні руки. Зазвичай, приватизація стосується вже давно нерентабельних підприємств, які не приносять ніякої користі для держави.

В сучасних умовах мала приватизація проводиться навіть через систему ПроЗорро. Продажі. Ви можете дізнатися про це більш детально, переходячи за посиланням www.uub.com.ua/prozorro/sale/mala-privatizaciya. Що стосується самої малої приватизації, то про це далі й піде мова.

Що підлягає малій приватизації

Держава – це не просто територія, де проживає певна кількість людей. Мова йде про країну, де зосереджена величезна кількість підприємств. В даному випадку мова йде конкретно про ті державні об’єкти нерухомості, що не відносяться до середніх та великих. Малою приватизацією називають ті об’єкти, сума яких не перевищує показника в 250 мільйонів гривень.

Зазвичай, малій приватизації підлягають компанії комунального та державного значення. Тобто, це не будуть ті підприємства що дають багатомільйонні прибутки. Практика показує, що продаються лише ті підприємства, що перестають бути цікавими для держави.

Чому це цікаво покупцям

Що стосується людей, які мають бажання придбати такий тип майна, то вони в цьому зацікавлені значно більше. Для покупців – це реальна можливість отримати досить непогане та частково функціонуюче підприємство для того, щоб переобладнати його під інший напрям.

Тобто, покупець має можливість переобладнати все приміщення і з комунального підприємства зробити ресторан. При цьому, йому не буде потрібно залазити в бюрократії, затрачати сотні тисяч на оформлення документів, роботу з різними інстанціями та тому іншими перепонами.

Мала приватизація дає можливість отримати непогане майна за невелику вартість та спросити процес його переобладнання в декілька разів.

Варто нагадати, що подібні розпродажі потрібно шукати лише на перевірених електронних майданчиках .Це повинна бути акредитований електронний майданчик в системі Прозоро. Продажі. До таких можна віднести сайти sale.uub.com.ua. Щоб перейти на цей сайт, можна просто зайти на головну сторінку УУБ та перейти аз посиланням на банері, що переведе вас до відповідного блоку.

Головне – це робити все поступово та вивчати всі можливі стороні аспекти перед тим, як подавати свою заявку на участь.