Незалежна експертна оцінка нерухомості в Запоріжжі


Незалежна оцінка виступає найбільш поширеним варіантом оцінки, з допомогою якого проводять визначення об’єктивної ринкової вартості об’єкту. Процедура орієнтується на різні типи нерухомого майна. Експерту оцінку виконують, враховуючи розташування, вартість будівництва аналогічної споруди, загальний рівень цін, ринкову ситуацію. Проводять оцінку спеціалісти Української Універсальної біржі.

Особливості процедури оцінки нерухомості в УУБ

Професіонали УУБ займаються визначенням ринкової ціни на державну, приватну та комунальну власність. Їх послугами користуються перед продажами, орендою, покупкою майна.

В Запоріжжі експерти оцінять вартість будь-якого робочого офісу, магазину, складського приміщення, окремо розташованої будівлі та споруди, цілого майнового комплексу.

Послугу замовляють державні та комунальні установи. Це допомагає вирішити проблеми с нерухомістю, яка раніше не використовувалася. Експерти виявлять вартість приміщення для продажу та здачі в оренду. Таким чином, нерухомість, яка знаходиться на балансі держави почне приносити прибуток.

Експерти УУБ успішно оцінять земельні ділянки та транспортні засоби

Професіоналі біржі працюють також з легковими та вантажними автомобілями, автобусами, сільськогосподарською технікою, мотоциклами, літаками та іншими транспортними засобами.

За їх послугами звертаються, якщо потрібно:

  • здійснити купівлю або продаж майна;
  • внести об’єкт в статутний капітал підприємства;
  • оцінити перед даруванням4
  • визначити завдані збитки;
  • оформити договір застави під час отримання кредиту;
  • укласти страховий договір;
  • виконати бухгалтерський облік.

Також оцінку замовляють, якщо необхідно прийняти управлінське рішення.

Для встановлення вартості клієнт має підписати угоду з фахівцем біржі. Після цього об’єкт буде детально вивчений, спеціалісти підберуть найбільш оптимальний варіант оцінювання. Одночасно можуть використовувати декілька методик, після чого порівнюють результати. В кінці складуть звіт та зроблять висновки. У звіті буде вказана ціна на даті проведення оцінки.Щоб дізнатися точну інформацію про всі моменти встановлення вартості, варто перейти за посиланням https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/zakazat-otsenku-nedvizhimosti-v-zaporozhe/.