Аукціони з реалізації лісу-кругляку на офіційній системі ProZorro.Sale


Уряд української держави дозволив її громадянам, підприємствам, державним та комунальним установам реалізовувати лісоматеріали з початком 2020 року на електронних майданчиках, в тому числі й ДП «ProZorrо.Продажі». Але є обов’язкова умова – обсяг одного лоту, в якому виставляється деревина, повинен бути більшим за 150 метрів кубічних, чи стартова ціна якого буде становити від 200 000 гривень. Більше про цей експериментальний законопроект можна дізнатися на сторінці Кабінету Міністрів України.

Переваги торгів лісом саме на сайті Прозорро.Продажі

Державне підприємство «Прозорро» та торгова біржа «УЕБ» гарантують усім клієнтам прості та прозорі аукціони та безпечні економічні відносини між продавцями та покупцями. Взяти участь може звичайний громадянин, вітчизняне та іноземне підприємство, зареєструвавшись на сайті sale.ueex.com.ua, оплативши необхідний платіж. Він є обов’язковим, адже це гарантія, яка дозволяє системі захищати дані клієнта та його гроші й майно від шахраїв та афер. Такі випадки не є частими тому, що спеціалісти біржі та волонтери слідкують за усіма діями людей на сайті.

Багато власників лісу та лісозаготівельних підприємств довіряють електронному простіру Прозорро.Продажі та співпрацюють з ними на протязі декількох років. Повністю довіряючи роботі біржі, вони змогли отримати щонайменше 36 мільйонів українських гривень лише за пів року. Крім того, за весь період існування, державні та комунальні підприємства змогли отримати прибуток загальним розміром понад 24 мільярди гривень. Такий варіант реалізації лісу-кругляку як електронні аукціони, стає все більш популярним, прозорим та прибутковим.

Біржа також налічує менеджерів, які персонально допомагають розв’язувати будь-які проблеми та запитання, стосовно роботи на сайті та угод купівлі-продажу. З ними можливо зв’язатися у будь-який час доби, подзвонивши на гарячу лінію, надіславши лист на електронну адресу біржі чи скориставшись Телеграм-ботом. Якщо виникли труднощі зі створенням лоту, з цією та іншими проблемами можна детальніше ознайомитись на YouTube каналі Прозорро.

Продажі лісу на електронній торговій українській енергетичній біржі

Бізнес Асоціація Європи змогла гідно оцінити роботу Української енергетичної біржі, визнавши цей майданчик найкращим для продажу необробленої деревини серед усіх її аналогів. Це й насправді найкраща біржа для реалізації різноманітних товарів, адже вона гарантує безпеку, прозорість та чесність під час проведення аукціонів та купівель. Після проведення першого аукціону на майданчику Прозорро, за усі торги держава та комунальні установи змогли отримати 25 мільярдів гривень прибутку. Та його розмір стрімко збільшується в декілька разів з кожним місяцем.

Провівши за кілька тижнів декілька аукціонів, лісозаготівельні організації змогли заробити більше за 35 мільйонів гривень. Серед головних лідерів продажу лісу-кругляку опинились Кам’янське, Маневицьке , Коростенське, Малинське та Народницьке лісові господарства.

За весь час роботи над аукціонами та торгами лісом-кругляком на сайті sale.ueex.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-na-prozorro-prodazhi, спеціалісти змогли реалізувати більше ніж 34 тисячі метрів кубічних необробленої деревини лісів України.